top of page

Brožurka o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility

Brožurka o EDS a syndromu hypermobility - co jsou tyto syndromy, jak se jmenují jednotlivé typy, jaké jsou jejich symptomy a pár faktů navíc. Brožurka má dvě stránky, při tisku se tedy má tisknout na jeden list z obou stran a následně složit na tři části tak, aby na vás nejprve koukal hlavní nápis s logem našeho spolku, po otevření směrem doleva světlý text na modrém podkladě a po dalším a úplném otevření (doprava) uvidíte uvnitř druhou stránku souboru (symptomy a komorbidity). Na zadní straně zavřené brožurky uvidíte obrázek zebry a část "více informací o EDS a syndromu hypermobility".

page0 (2).jfif
K vytištění: Soubory

Letáček o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility

Letáček o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility, velikost A4, obsahově stejný jako brožurka, dvě stránky (tisknout na jeden list z obou stran).

page0 (3).jpg
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom"

Kartička (pro pacienty) obecně a zjednodušeně vysvětlující Ehlers-Danlosův syndrom. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (6).jfif
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám syndrom hypermobility"

Kartička (pro pacienty) zjednodušeně vysvětlující syndrom hypermobility. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu anebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (14).jfif
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom" k úplnému vyplnění

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom" s možností vyplnění typu/genové mutace, symptomů, potřeb, možnost zaškrtnutí potíží s lokálními anestetiky. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (9).jfif
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - hypermobilní typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující hypermobilní typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (10).jfif
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - klasický typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující klasický typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (11).jfif
K vytištění: Soubory

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - vaskulární typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující vaskulární typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (13).jfif
K vytištění: Soubory
page0 (4).jpg
K vytištění: Soubory

"Květen je měsíc Ehlers-Danlosových syndromů a syndromu hypermobility"

Letáček o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility, velikost A4, verze pro květen (měsíc věnovaný zvyšování povědomí o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility).

Chybí tu něco?

Návrhy na další kartičky, letáčky a informace, které by zde rozhodně neměly chybět, nám můžete napsat na náš email ehlersdanlos@seznam.cz

K vytištění: Text
bottom of page