Brožurka o Ehlers-Danlosově syndromu a syndromu hypermobility

První verze brožurky o EDS a syndromu hypermobility - co jsou tyto syndromy, jak se jmenují jednotlivé typy, jaké jsou jejich symptomy a pár faktů navíc. Brožura má dvě stránky, při tisku se tedy má tisknout na jeden list z obou stran a následně složit na tři části tak, aby na vás nejprve koukal hlavní nápis s obrázkem zebry, po otevření směrem doleva hlava zebry s textem a po dalším a úplném otevření (doprava) uvidíte uvnitř druhou stránku souboru (symptomy a fakta). Na zadní straně zavřené brožury uvidíte část "více informací o EDS/HS".

page0 (4).jfif
 

Letáček o Ehlers-Danlosově syndromu a syndromu hypermobility

Letáček o Ehlers-Danlosově syndromu a syndromu hypermobility, velikost A4, obsahově stejný jako brožurka, dvě stránky (tisknout na jeden list z obou stran).

page0 (5)_edited.jpg
 

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom"

Kartička (pro pacienty) obecně a zjednodušeně vysvětlující Ehlers-Danlosův syndrom. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (6).jfif
 

Kartička "Mám syndrom hypermobility"

Kartička (pro pacienty) zjednodušeně vysvětlující syndrom hypermobility. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (14).jfif
 

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom" k úplnému vyplnění

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom" s možností vyplnění typu/genové mutace, symptomů, potřeb, možnost zaškrtnutí potíží s lokálními anestetiky. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (9).jfif
 

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - hypermobilní typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující hypermobilní typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (10).jfif
 

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - klasický typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující klasický typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (11).jfif
 

Kartička "Mám Ehlers-Danlosův syndrom - vaskulární typ"

Kartička zjednodušeně vysvětlující vaskulární typ Ehlers-Danlosova syndromu. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

page0 (13).jfif
 
page0.jpg
 

"Květen je měsíc Ehlers-Danlosových syndromů a syndromu hypermobility"

Letáček o Ehlers-Danlosově syndromu a syndromu hypermobility, velikost A4, verze pro květen (měsíc věnovaný zvyšování povědomí o Ehlers-Danlosových syndromech a syndromu hypermobility).

Chybí tu něco?

Návrhy na další kartičky, letáčky a informace, které by zde rozhodně neměly chybět pište na ehlersdanlos@seznam.cz